گاز گرفتگی در قم – مسمومیت آقای حدود ۴۰ ساله با گاز دی اکسید کربن پیک نیک منجر به فوت وی شد.

به گزارش پاسارگاد آلارم: به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، در پی اعلام مسمومیت آقای حدود ۴۰ ساله با گاز پیک‌نیک به اورژانس قم، مأموران این مرکز برای کمک‌های امدادی اعزام شدند که فرد مصدوم بر اثر استنشاق گاز دی اکسید کربن فوت کرد.

تاکنون ۹ نفر در استان به واسطه این گاز مرگبار جان خود را از دست داده و بیش از۷۰ نفر نیز دچار کاهش سطح هوشیاری بادرجات مختلف شده‌اند.

اقدامات اورژانس قم در ۲۲ بهمن

بر اساس گزارش مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم، همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن، نیروهای اورژانس قم آمادگی کامل داشته و به مردم خدمات رسانی کردند.

استقرار ۱۰ دستگاه آمبولانس درمسیر راهپیمایی تاحرم مطهر، گشت ۴ دستگاه موتورلانس در محلهای پرترافیک وپرازدحام و آمادگی پایگاه‌های اورژانس در تمامی بخش‌های استان از جمله اقدمات اورژانس قم بود.

همچنین باتوجه به پیش بینی تردد بالا در محورهای استان تمامی پایگاه‌های شهر و جاده‌ای استان و اتوبوس آمبولانس و نیز بالگرد اورژانس ۱۱۵ در آمادگی صددرصدی جهت ارایه هرگونه خدمات درمانی بود.

****************************************************************************************************************

پاسارگاد آلارم

هشداردهنده نشت گاز,هشداردهنده مونواکسیدکربن

پاسارگادآلارم از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش دستگاه هشدار دهنده نشت گاز آغاز نمود و افتخار این شرکت در این سالها این بوده که جان بسیاری از هموطنان عزیز را با دستگاه خود نجات داده است و آرزو داریم که همیشه شما هموطنان عزیز صحیح و سالم در کنار خانواده عزیزتان زندگیتان را سپری کنید. ما در این مدت سعی داشته ایم بهترین نوع محصول با بهترین کیفیت را به هومطنانمان اراده دهیم و امیدواریم پاسخگوی اعتماد شما نیز باشیم.

از چه طریق میتوانم با شما در ارتباط باشم؟

از طریق این ایمیل: pasargadalarm.com@gmail.com

و پر کردن فرم تماس با ما سایت : لینک

بعد از گذشت ۱ تا ۸ ساعت از ارسال پیغام شما جواب برای شما از طریق اس ام اس و ایمیل ارسال می گردد.

با تلگرام ما در تماس باشید : ۰۹۲۱۲۳۶۴۶۶۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *