سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: به دلیل نشت گاز منواکسید کربن دو کارگر ساختمانی ۱۸ و ۲۷ ساله جان خود را از دست دادند.

سید جلال ملکی در گفتگو با پاسارگاد آلارم:  درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت: ساعت۸:۱۳ صبح امروز حادثه انتشار گاز منواکسید کربن در یک ساختمان در حال ساخت در محله حکیمیه شهرک والفجر به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران یک ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در یکی از اتاق های طبقه اول این ساختمان در حال ساخت، دو کارگر ۱۸ و ۲۷ ساله در حال استراحت بودند که به دلیل گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند.

ملکی گفت: آتش نشانان با پیکر بی جان این دو کارگر در کنار یک دستگاه اجاق خوراک پزی با شعله زیاد روبرو شدند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه به طور رسمی از سوی پزشک قانونی اعلام می شود، خاطرنشان کرد: بر اساس مشاهدات آتش نشانان بسته بودن تمامی در و پنجره ها و تولید و انتشار گاز منواکسیدکربن از عوامل اصلی این حادثه بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه وضعیت ایمنی اتاق های کارگری در شرایط مناسبی قرار ندارد، به پیمانکاران ساختمانی هشدار دارد که اجاق خوراک پزی وسیله مناسبی برای گرم کردن اتاق های کارگران نیست و باید از وسایل گرمایشی استاندارد برای این منظور استفاده شود.

****************************************************************************************************************

پاسارگاد آلارم

هشداردهنده نشت گاز,هشداردهنده مونواکسیدکربن

پاسارگادآلارم از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید و پخش دستگاه هشدار دهنده نشت گاز آغاز نمود و افتخار این شرکت در این سالها این بوده که جان بسیاری از هموطنان عزیز را با دستگاه خود نجات داده است و آرزو داریم که همیشه شما هموطنان عزیز صحیح و سالم در کنار خانواده عزیزتان زندگیتان را سپری کنید. ما در این مدت سعی داشته ایم بهترین نوع محصول با بهترین کیفیت را به هومطنانمان اراده دهیم و امیدواریم پاسخگوی اعتماد شما نیز باشیم.

از چه طریق میتوانم با شما در ارتباط باشم؟

از طریق این ایمیل: pasargadalarm.com@gmail.com

و پر کردن فرم تماس با ما سایت : لینک

بعد از گذشت ۱ تا ۸ ساعت از ارسال پیغام شما جواب برای شما از طریق اس ام اس و ایمیل ارسال می گردد.

با تلگرام ما در تماس باشید : ۰۹۲۱۲۳۶۴۶۶۲

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *